מיתוג

חברת מיתוג ופרסום – כך תשווקו את העסק

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | No responses

מהלך הכרחי עבור כל עסק, חברה או רשת המנסה למכור או לקדם שירותים או מוצר כלשהו – הוא מיתוג. עיצוב מותג נעשה על ידי חברת מיתוג ופרסום, כשמדובר למעשה בשיטה עסקית היוצרת תפיסה כלשהי במוחם של האנשים לגבי מוצר או שירות כלשהו.
זהו אחד המרכיבים החשובים ביותר בפרסום עסק או מוצר, שכן האופן בו המוצר ממותג יקבע כמה אנשים יחשפו אליו, ישפיע על קהל היעד של אותו מוצר / עסק וייצור עבור אותו מוצר ייחודיות על פני מוצרים אחרים הקיימים בשוק.
All-in-1 היא חברת מיתוג ופרסום המתמחה ביצירת מותגים, חשיפה שיווקית ופרסום, ועל קהל לקוחותיה נמנים מספר רב של עסקים וחברות בארץ ובעולם, החל מחברות פיננסים, דרך רשתות אופנה ועד למסעדות ורשתות מזון.
עיצוב מותג אצל All-in-1 נעשה באמצעות צוות איכותי ומקצועי ששם דגש רב על היכרות מעמיקה עם הלקוח והמוצר, בטרם בונים אסטרטגיה שיווקית. לאחר מכן, מספרים All-in-1 את הסיפור האישי העומד מאחורי כל מוצר או עסק וכך יוצרים מיתוג מקורי וייחודי המתבטא בין השאר בעיצוב הפנים, גרפיקה, עיצוב אריזות ועוד.
באותו אופן, הצוות של All-in-1 דאג למיתוג מסעדת Giraffe כך שתודגש ייחודיותה של המסעדה האסיאתית, על פני יתר המסעדות, תוך שילוב המאכלים האותנטיים עם חווית בילוי מערבית ומודרנית. מדובר בתהליך מיתוג שכלל מארז גרפי שלם והכיל, בין השאר, עיצוב אריזות מיוחדות בסגנון אסיאתי, עיצוב תחתיות (פלייסמטים) ועוד.

giraffe1

giraffe2

giraffe3

giraffe4

giraffe6

giraffe7