מיתוג

חברת פרסום ותפקידיה השונים

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | 1 Response

בעלי עסק? מנסים לקדם מוצר בקרב קהל היעד אך התחרות בשוק קשה? גם אתם זקוקים לשירותיה של חברת פרסום מקצועית שתעזור לכם לקדם את העסק ולהגדיל את קהל הלקוחות.
כיום, חשיבותו של משרד פרסום בתהליך הינו הכרחי עבור כל חברה, עסק, או רשת קמעונאית, שכן מגוון של חברות קמות מידי שנה והתחרות רק הולכת וגוברת. לכן, על מנת לקדם מוצר או עסק כלשהו, חשוב להקדיש מחשבה מרובה לאסטרטגיה השיווקית, להעסיק חברת פרסום בה קיים אף סטודיו לעיצוב גרפי ולייצר מודעות בקרב קהל היעד שלכם באמצעות מיתוג נכון, עיצוב אריזות, לוגו, קטלוגים מתאימים ופריטים שיווקיים אחרים.
בדיוק עבור משימה זו, מחזיקה חברת פרסום All in 1 צוות מיומן ומנוסה, שיעשה עבורכם את העבודה הקשה. כראוי עבור משרד פרסום מקצועי, ב-All in 1 ילווה אתכם הצוות החל מגיבוש האסטרטגיה השיווקית הייחודית עבורכם ועד ליישום אפקטיבי של פתרונות השיווק הקריאטיביים. בעקבות הניסיון הרב של All in 1 עם לקוחות ממגוון תחומים, תהליך עיצוב ומיתוג המוצר והעסק הנעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, מאפשר פרסום אפקטיבי בקרב הציבור. בנוסף, באמצעות סטודיו לעיצוב גרפי, All in 1 מספקים אף עיצוב אריזות מקוריות, פרסום וויזואלי מעולם הדפוס, וכן פרסום במדיה האלקטרונית.

אחד מלקוחותיה המרוצים הרבים של חברת פרסום All in 1 הינה חברת ChronoTime- חברה יבואנית לתכשיטי יוקרה של מותגים בינלאומיים לאלפיון העליון. בכדי למתג את החברה כראוי, All in 1 עיצבה עבורם בין היתר לוגו, סדרת מודעות, קטלוגים וערכות שיווקיות- העונים כולם לרוח מיתוג החברה. בין השאר, נעשתה עבודה רבה באמצעות סטודיו לעיצוב גרפי של משרד פרסום All in 1, באמצעותה יצרו חיבור בין התכשיטים היוקרתיים לסיטואציות "חד פעמיות" בטבע, העניקו תחושת יוקרה ואלגנטיות והציגו גישה שונה וייחודית כחלק ממיתוג החברה.

11

13

12