מיתוג

למה צריך חברת מיתוג

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | 1 Response

בעקבות התחרות הגואה במשק בין חברות, עסקים ומוצרים שונים, כיום כבר אין ספק כי כל חברה או עסק זקוקים לאסטרטגיה שיווקית ופרסומית נכונה שתיעשה באמצעות צוות מיומן של חברת מיתוג טובה, שכן מיתוג עסקים הכרחי לקידום המוצרים ולחשיפתם בפני הציבור וקהל היעד.
מיתוגו של המוצר והעסק נעשה בדרכים שונות, כאשר מוקדשת מחשבה רבה לאופן בו יוצרים תדמית ייחודית ומשווקים את המוצר לכלל האוכלוסייה.

בחברת המיתוג והפרסום All in One, מתמחים במיתוג ושיווק של חברות ועסקים שונים בארץ ובעולם, ומאמינים כי הסיפור האישי הוא זה היוצר את הייחודיות הכה חשובה עבור מיתוגו של מוצר.
All in One היא חברת מיתוג, הדואגת לחשיפה שיווקית באמצעות הכרת המוצר והלקוח וחשיפת סיפורו הייחודי של העסק, המוצר או השירותים המוצעים בחברה.
באמצעות צוות מיומן, אדיב ומקצועי, שירות אישי, ניסיון רב בתחום ואסטרטגיות שיווקיות מוצלחות, All in One דואגים עבור מיתוג עסקים שונים ויוצרים עבור כל לקוח קונספט אישי וייחודי, המתאר את הסיפור שלו.

דוגמא מוצלחת לאסטרטגיה השיווקית הזו הינה מיתוג מתחם האוכל בסניף נתניה של "טיב-טעם". באמצעות פיתוח שפה ייחודית עבור המתחם, פיתוח מערכת צבעונית ייחודית, יצירת שפת מיתוג כמערכת של אייקונים המשמשים בסיס לשפה כוללת ועבודה צמודה עם משרד האדריכלים, יצרה חברת מיתוג All in One סנכרון מושלם בין העיצוב הגרפי ועיצוב הפנים של מתחם האוכל של רשת טיב טעם, וכך נוצרה השפה הייחודית של המתחם, הכה חיונית עבור מיתוג עסקים.

tt.food-court1

tt.food-court5

tt.food-court6

tt.food-court2

tt.food-court3