מיתוג

מיתוג חברות ברמה המקצועית ביותר

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | No responses

כיום לא מעט חברות ורשתות קמעונאיות מודעות היטב לעובדה שעל מנת להצליח ולמנף את העסק בעולם המסחרי של ימינו, דרוש תהליך רציני של מיתוג חברות, שכן רק בדרך זו ניתן יהיה לפרוץ עם המוצרים לשוק הרחב. חברת פרסום אמינה ומקצועית, תוכל להעניק עבורכם מיתוג חברה באופן מוצלח שיבדיל את השירות או המוצר שהעסק שלכם מספק משלל העסקים והחברות האחרות הקיימות היום בשוק על ידי סימן היכר הייחודי עבור העסק שלכם שיציג תדמית שתכנס לתודעת קהל היעד.
All-in-1 הינה חברת פרסום העוסקת בתהליך מיתוג חברות רבות בארץ ובעולם, כאשר הדגש מושם בעיקר על הסיפור הייחודי של החברות, רשתות הקמעונאות והעסקים אותם מקדמים בשוק. באמצעות יצירת "סיפור המותג", All in One דואגים לחשיפה שיווקית של העסק ומעלים את המודעות שלו בקרב כלל הציבור באופן משמעותי, תוך יצירת הזדהות של הצרכן כלפי העסק. למעשה, מאחורי תהליך של מיתוג חברה עומדת מחשבה מרובה, וב- All in One דואגים לאסטרטגיה שיווקית מתאימה במקצועיות רבה, ועל כן, בין לקוחותיה הרבים של All-in-1 נמנים מספר רב של חברות, רשתות קמעונאיות ועסקים מובילים, החל מעסקים בתחום המזון והמשקאות ועד לחברות פיננסיות.
אחד מרשתות הקמעונאות המובילות בארץ, להן All in One יצרו מיתוג ופרסום, הינו סניף רמת החייל של רשת המזון טיב טעם. כאמור, מכיוון שתהליך מיתוג חברות דורש השקעה ומחשבה רבה על אסטרטגיה שיווקית, מיתוגו של סניף טיב טעם ברמת החייל ע"י All in One נעשה לאחר מחשבה על "הסיפור" שעומד מאחורי הרשת, והוחלט להדגיש במיתוג הסניף את המאפיינים החזקים ביותר של הרשת- המוצרים האיכותיים, המגוון הרחב וחווית הקנייה הייחודית המזכירה קניה בחו"ל. לכן, במסגרת מיתוג חברה זו נבחרו מוטיבים מעולם הטיולים באמצעות טקסטים הקשורים לעולם הקולינרי לצד "מסלולי טיסה", "חותמות דרכון", רקעי מפות ועוד, בדרך זו, הדגישו All-in-1 את הייחודיות של הרשת, עיצבו פריטים שיווקיים בהתאם לקו מנחה זה ויצרו עולם מושגים חדש המתקשר לסניף ברמת החייל ולרשת טיב טעם.