מיתוג

מיתוג מוצרים – איך זה עובד?

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | 1 Response

בין אם העסק שלכם מוכר מוצר ובין אם הוא מוכר שירות כלשהו, הדרך הטובה ביותר להגדיל את המכירות היא ליצור מודעות ולחדור לתודעה של הצרכנים הקיימים והעתידיים, דבר שנעשה למעשה באמצעות מיתוג מוצרים. הרעיון שעומד בבסיסו של מיתוג מוצר כלשהו, הוא החדרת שם המוצר או השירות המסוים של העסק לתודעה של הציבור וליצור מצב בו אנשים מכירים את המוצר היטב, כך שמספיק לשמוע את שמו של המוצר ואוטומטית נוצר קשר ישיר לעסק המקדם אותו.
חברת הפרסום והמיתוג All in One מודעת לצורך ההולך וגובר בשוק עבור מיתוג ראוי, ועל כן, באמצעות אסטרטגיות שיווק ייחודיות מספקים שירות של מיתוג מוצרים ופרסום עבור שלל חברות, רשתות ועסקים שונים ממספר תחומים. הרעיון שעומד בבסיס המיתוג, בעיני הצוות המנוסה של All in One, הוא סיפורו האישי של כל מוצר או עסק. מיתוג מוצר באופן ייחודי נעשה בין השאר באמצעות עיצוב לוגו מתאים, אריזות ועיצוב פנים המשקף את סיפורו של המוצר, כל זאת לאחר מחשבה רבה והיכרות מעמיקה עם הלקוח והמוצר.
בין שלל הלקוחות והמוצרים איתם עבדו ב- All in One ניתן להתרשם מהאופן בו נעשה תהליך מיתוג מוצרים עבור מחלקת הדגים של טיב טעם. בין השאר, בכדי לשדר את מגוון הדגים הרב שמציעה הרשת, נבחר השם Sea Collection, כאשר במקביל עוצבו ניירות אריזה ייחודיים לדגים. ייחודיותם של ניירות האריזה מתבטא בין היתר בעיצוב המקורי המשלב טקסטים אינפורמטיביים על הדגים – דבר המשדר ידע ומקצועיות. מעבר לכך, עוצבו מספר פריטים שיווקיים, שכן מיתוג מוצר תלוי פעמים רבות על פריטים כמו גלויות לשימוש הלקוחות, מתכונים ותכנים אינפורמטיביים על הדגים.
Print