מיתוג

מיתוג עסק באמצעים גרפיים

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | 1 Response

מסעדה? רשת קמעונאית? עסק פרטי? כולם היום מעוניינים בשיווק ופרסום על מנת שיוכלו להגדיל את קהל הלקוחות שלהם, והתחרות בשוק רק הולכת וגוברת. כיום, מיתוג עסק הינו דבר הכרחי עבור כל חברה המעוניינת לקדם את עצמה ואת המוצר אותה היא מוכרת, מכאן נובע חשיבותו של סטודיו לעיצוב גרפי כמו גם חשיבותה של חברת פרסום מקצועית ואמינה. למעשה, עיצוב גרפי מהווה נדבך מהותי בתהליך המיתוג, דבר הבא לידי ביטוי בתפריטים למסעדות, פליירים, ברושורים, עיצוב אריזות עיצוב מודעות ועוד.
אמנם מיתוג עסק מתבצע לא רק באמצעות סטודיו לעיצוב גרפי, אך אין ספק שלגרפיקה ולעיצוב משמעות עצומה בתהליך. לכן חברת הפרסום All-in-1 מספקת לקהל לקוחותיה עיצובים גרפיים שונים התורמים באופן משמעותי למיתוג המוצר או העסק. את העיצוב והגרפיקה כמובן, דואגים ב- All-in-1 לעשות בהתאם לקונספט הייחודי של כל מוצר /עסק. הרעיון העומד בבסיס העיצובים השונים הוא למעשה להביא לציבור את הסיפור הייחודי שעומד מאחורי המוצר וכך ליצור מיתוג מקורי ומצליח.
בין שלל הלקוחות של חברת הפרסום All in One ניתן להתרשם בין השאר מתהליך המיתוג של המסעדה האסייתית Street Food באווירה אורבנית. המסעדה עוצבה באמצעות אלמנטים גרפיים רבים הבאים לידי ביטוי בין היתר בתפריטים ובתחתיות (פלייסמטים) שעוצבו באמצעות סטודיו לעיצוב גרפי של All-in-1. כמו כן, ניתן להתרשם מהגרפיקה על קירות המסעדה, אלמנט לא פחות חשוב בתהליך מיתוג עסק, כאשר שפת המותג מלווה את כל המרכיבים הללו ויוצרת אווירה אורבנית לכל דבר.