מיתוג

עיצוב ומיתוג : הדרך למנף את העסק

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | 1 Response

אם גם אתם מעוניינים לקדם את העסק שלכם, השירותים אותם אתם מציעים לציבור או המוצר שאתם מוכרים, חשוב שתדעו כי אתם זקוקים לעבודת עיצוב ומיתוג המוצרים שלכם שרק חברת פרסום מקצועית תוכל להעניק לכם. כך, באמצעות מיתוג נכון ופריסה שיווקית יעילה- יותר אנשים ייחשפו למוצר ולעסק, קהל היעד יגדל והמכירות יעלו בהתאם. העיצוב, כמו גם המיתוג של המוצרים הינם הכרחיים, שכן רק באמצעות מיתוג נכון ייווצרו קונוטציות חיוביות למוצר או לעסק אותו אתם שואפים לפרסם.
All-in-1 הינה חברת פרסום המתמחה בין השאר בתהליכי עיצוב ומיתוג, ועל קהל לקוחותיה נמנים חברות, עסקים ורשתות קמעונאות בארץ ובעולם. ב- All-in-1, מיתוגו של מוצר מתבצע באמצעות הסיפור האישי שעומד מאחורי המוצר. כך למעשה מעניקים למוצר ולעסק מקוריות המייחדת אותם מהמתחרים הרבים הקיימים בשוק, בין אם מדובר במסעדות, חנויות אופנה, חברות פיננסים ועוד.
כאמור, מינוף העסק תלוי ברובו על האופן בו חברת פרסום מעצבת וממתגת את המוצר והחברה. דוגמא מצוינת היא האופן בו All-in-1 שקדו על המיתוג של YO בורגר בר. הרעיון שעמד בבסיס התהליך היה מיתוג הבורגר בר באווירה צעירה ושובבה, זאת לאחר היכרות מעמיקה עם הלקוח והמוצר כמובן. האווירה הצעירה הזו באה לידי ביטוי באלמנטים שונים של עיצוב ומיתוג, כאשר בין השאר ניתן להבחין בכך כבר בשם העממי של הבורגר בר, שלקוח משפת הרחוב, בעיצוב הלוגו הצעיר ובדמות המותג המשובצת בלוגו ומשדרת משהו קליל, צעיר ומהיר, כיאה להמבורגריה המגישה מזון מהיר.

yo2yo1

yo4

yo3
>