מיתוג

עיצוב תדמית כחלק הכרחי בפרסום העסק

Posted by superman | יוני 5th, 2014 | No responses

חברות ועסקים רבים מוקמים מידי יום ועם הזמן השוק נעשה יותר ויותר תחרותי. בעקבות זאת, חשוב לדאוג עבור עיצוב תדמית העסק או החנות, על מנת שקהל היעד ייחשף למוצר או לשירותים שאותו עסק מציע, באמצעות תדמית הייחודית רק לו. מסיבה זו, חשוב בין היתר לדאוג עבור עיצוב אריזות של המוצר, כמו גם להענקת תדמית מתאימה, בהתאם לעסק, לבעלי העסק ולמוצר עצמו, בין אם מדובר במאפייה, רשת קמעונאית, חברת פיננסים או מסעדה.
חברת All-in-1 מתמחה במיתוג ובחשיפה שיווקית של חברות ומוצרים שונים, כאשר הדגש מושם על הסיפור שעומד מאחורי אותו עסק או מוצר. באמצעות אסטרטגיה שיווקית מחושבת מראש, צוות אמין ומקצועי, היכרות מעמיקה עם הלקוח, העסק והמוצר, וניסיון עתיר שנים בארץ ובעולם, All-in-1 דואגים עבור עיצוב תדמית ייחודית באמצעות לוגו מתאים, דימויים רלוונטיים, עיצוב אריזות של המוצר ועוד. כך למעשה, אנחנו ב- All-in-1 יוצרים את הסיפור האישי שמאחורי המותג, מביאים אותו בפני קהל היעד וחושפים את המוצר לכלל האוכלוסייה.
בין השאר, ניתן להתרשם מהשיווק והמיתוג שנעשה ע"י All-in-1 עבור המאפייה האיטלקית La Farina, המשווקת בסניפי טיב-טעם. במקרה זה, עיצוב תדמית המאפייה בא לידי ביטוי כבר בשמה של המאפייה, La Farina, שפרושו "הלחם", ובלוגו המורכב מדימוי פשוט של כיכר לחם. כי אנחנו ב- All-in-1 מאמינים שהאיכות מתחילה מהבסיס. נדבך נוסף וחשוב לא פחות במיתוג המאפייה מתבטא באמצעות עיצוב אריזות המוצרים, כאשר גם אריזות הלחם, אריזות העוגות והעוגיות ויתר המוצרים, מעוצבים כולם בהתאם לתדמית הייחודית של המאפייה- פשוט, קלאסי ובסיסי, כשבמקביל שפת המותג מופיעה על גבי המוצרים כולם, החל מהלוגו המעוצב ועד לשלטי המחיר.